MOBİL
UYGULAMA

IOS, Android ve Windows tabanlı mobil uygulama çözümlerimiz için bizimle iletişime geçin.

Akıllı cihazların nerdeyse bilgisayarlar kadar güçlü bir donanımda olması, 4G ve Wi-Fi kullanımındaki artışı ile ortaya yeni bir ihtiyaç çıktı: Mobil Uygulamalar.

En güncel teknoloji ile geliştirilip hizmetinize sunulan yazılımlarımız sadece web siteniz için değil ayrıca markanıza özel geliştirmek istediğiniz oyunlar ya da şirket içi uygulamalar için de uygun çözümler sunmaktadır.

İnsanların bilgiye artık daha hızlı, pratik ve her an ulaşabilmeyi talep etmeleri ile mobil uygulamalar artık bir çok marka için olmazsa olmaz konumunda.

Herhangi bir sektör farkı gözetmeksizin geliştirilen mobil uygulamanızın projelendirme, analiz sürecinden uygulama mağazasında yayınlandığı tarihe kadar tüm süreçlerinizde uzman ekibimizle yanınızdayız.

Uzman mobil ekibimiz ile geliştirilen mobil uygulama çözümleri ile web sitenizi artık akıllı telefon ve tabletlerden de kullanabilir kılıyoruz.

Var olan mobil uygulamalarınız için güncelleme ve geliştirme süreçlerinde uzman uygulama ekibimizden destek alabilirsiniz. Uygulamalarınız tasarım ve performans olarak gelişir ve ihtiyaçlarınıza en hızlı şekilde cevap verir.

KULLANDIĞIMIZ TEKNOLOJİLER

Tüm Mobil Uygulama ihtiyaçlarınızda yanınızda olmaya hazırız, talebinizi paylaşın ve Ahtapot Yazılım’la iş birliğinin tadını çıkarmaya başlayın!

Mobil Uygulama Sektörü İle İlgili Yazılarımız