BİZ
KİMİZ?

Dünyaya Açılmak İçin Hala Vaktiniz Var!
yaratıcı web tasarım ve yazılım çözümleri

Web site tasarımı, Web site yazılımı, hosting, SEO ve özel yazılım ihtiyaçlarınızda, kurumsal firmaların duyduğu ihtiyacı karşılamak üzere hizmet veren Ahtapot Yazılım olarak paydaşlarımıza hızlı ve güvenilir hizmet sunarken sektörümüzde her geçen gün daha fazla fark yaratmaktayız.

Sadece yazılım sürecinde değil sonraki süreçlerde de hep yanınızdayız. Yazılımınızın ya da web sitenizin güncellenmesinin tamamlanmasının ardından gerekli testlerimizi tamamlarız ve sorunsuz çalışan sistemi sizlere teslim ettikten sonra da tüm ihtiyaçlarınızda yanınızda oluruz.

Yazılım desteğinin yanı sıra çalıştığımız kurumsal firmalara partner şirketimiz Ahtapot Sosyal Medya aracılığıyla kartvizit, katalog tasarımı, katalog, broşür gibi kurumsal kimlik ile ilgili hizmetler de sunmaktayız. Dijital dünyaya yatırım yapmak isterseniz, sosyal medya hesap yönetimi, reklam yönetimi, moderasyon, e-mail pazarlama gibi dijital dünyanın ihtiyaç duyduğu her alanda arzu ettiğiniz hizmete Ahtapot Sosyal Medya ile ulaşabilirsiniz.

Daha önce bir yazılım firması ile çalıştıysanız farkımızı çok kolay anlayacaksınız ve mutlu paydaşlarımız arasına katılacaksınız. Daha önce bir yazılım firması ile çalışmadıysanız şirketinizi birlikte büyütebilmek için heyecanla telefonunuzu ya da mailinizi bekliyoruz.

Projelerinizin gelişmesi için stratejik danışmanlık servisimiz ile yanınızdayız.

Size uygun web programlama hizmetleri ile internetteki dilinizi geliştirin.

IOS, Android ve Windows tabanlı mobil uygulama çözümleri ile ceb’e girmenin tam zamanı.

İş hacminizi arttıracak e-ticaret sistemleri ile işiniz artık web’de.

Profesyonel seo hizmetiyle
web’deki yeriniz hazır.

Sektörünüze özel stratejik email marketing tasarım ve içerikleri ile hedef kitlenize ulaşın.

EKİBİMİZ

MARKALARIMIZ

Tüm Yazılım ve Web Tasarım ihtiyaçlarınızda yanınızda olmaya hazırız, talebinizi paylaşın ve Ahtapot Yazılım’la iş birliğinin tadını çıkarmaya başlayın!