SEO

Uzman ekibimizin yaptığı arama motoru optimizasyonu ile sektörünüze uygun anahtar kelimelerde ilk sayfadaki yeriniz hazır.

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU (SEO)

İlk sırayı size ayırdık!

Uzman ekibimizin yaptığı arama motoru optimizasyonu ile sektörünüze uygun anahtar kelimelerde ilk sayfadaki yeriniz hazır.
İyi kurgulanmış bir seo hizmeti ile rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

SİTE İÇİ OPTİMİZASYON

META TAGLER

Web sitenizde var olan meta taglerin arama motorlarına uygun hale getirilmesi ve seçilen anahtar kelimelerde üst sıralara çıkmanız sağlanır.

BAĞLANTI ADRESLERİ

İçeriklerinizin bağlantı linkleri (url) yeniden düzenlenerek arama motorlarına uygun hale getirilir ve rakip firmalar karşısında avantaj kazanmanız sağlanır.

SİTE HARİTASI

Web sitenizde yer alan tüm sayfalara ait bağlantılar ile bir site haritası oluşturulur ve arama motorlarının ziyareti için tanımlı hale getirilir.

SİTE DIŞI OPTİMİZASYON

BACKLINK

Sektörünüzle ilgili sitelerle anlaşma yapılarak onlardan metin tabanlı reklam satın alınır ve anahtar kelimelerinizde daha üst sıralara yükselmeniz sağlanır.

FORUMLAR

Web sitenizin ismini geçirmek için popüler forumlarda  web siteniz ile alakalı tanıtım yazıları yazdırılarak arama motorlarının ilgisi çekilir.

SOSYAL MEDYA

Facebook, Twitter başta olmak üzere popüler sosyal medya mecralarında ilgili anahtar kelimelerde  web sitenizin adının geçmesi sağlanır.

Tüm Arama Motoru Optimizasyonu ihtiyaçlarınızda yanınızda olmaya hazırız, talebinizi paylaşın ve Ahtapot Yazılım’la iş birliğinin tadını çıkarmaya başlayın!